Opleiding Administratief Medewerker

 

Avondopleidingen SKO

Opleiding
Administratief Medewerker

Administratief Medewerker

Als administratief medewerker ben je op meerdere plaatsen in een bedrijf of instelling inzetbaar ter ondersteuning van uitvoerende werkzaamheden.
Je kunt denken aan receptietaken: het ontvangen en te woord staan van bezoekers en het afhandelen van telefoon- en email-contacten.
Ook kun je worden ingezet voor archiefwerkzaamheden, het afhandelen van de post of het verwerken van teksten op de computer en het invoeren van gegevens.
Alle bovengenoemde taken komen aan bod in de klassikale Administratief Medewerker opleiding van Avondopleidingen SKO.

Iets voor jou?

De opleiding Administratief Medewerker is geschikt voor jou als

  • je een baan wilt als administratief medewerker, of als
  • je een baan hebt als administratief medewerker zonder daarvoor een opleiding te hebben gevolgd.

In de opleiding leer je om klanten en bezoekers op overtuigende wijze persoonlijk en telefonisch te woord te staan. Je leert werken met de programma's Word (tekstverwerken), Excel (spreadsheet) en Outlook (mail en agenda).
Daarnaast doe je vaardigheden op voor het verrichten van administratieve werkzaamheden.
Je gaat één avond per week naar school om de lessen te volgen.

Opbouw opleiding

De opleiding bestaat in totaal uit 6 modules, die je als afzonderlijke cursussen kunt volgen:

De 4 eerstgenoemde modules maken ook deel uit van de opleiding Telefoniste / Receptioniste.

Zie mogelijkheden LSSO voor opbouw van alle LSSO-opleidingen.

In het kort

 

Startdatum21.11.23
Lesavonddinsdag
LocatieDen Bosch
Lestijden18.45 - 22.00
Niveauvergelijkbaar met MBO-2
DiplomaLSSO
Lessen€ 1.875,-
Lesmateriaal€ 240,-
Totaal€ 2.115,-
Examens€ 330,-

Startgarantie klassikaal

Ervaringen cursisten

Opleiding een aanrader
"... In de opleiding heb ik veel geleerd van wat ik nu in mijn huidige baan toepas. ... "

Lees de evaluatie van Angeli:
"Opleiding een aanrader ... "

Of lees het verhaal van Debbie:
"Terug in de schoolbanken".

Lees alle ervaringen ...

Waar en wanneer?

De opleiding start meerdere keren per jaar en bestaat uit 36 lesavonden. Per avond volg je soms 2 vakken (totaal 3 uur les), soms 1 vak (1,5 uur les).
Klik op de startdatum voor het volledige lesrooster.

Startdatum en locatie:

ma12.09.2318.45-22.00Den Bosch
ma21.11.2318.45-22.00Den Bosch

Locatie Den Bosch is het Jeroen Bosch College.

Download brochure

Je kunt hier de brochure van de opleiding Administratief Medewerker voor het schooljaar 2023/2024 downloaden:

brochure-opleiding-administratief-medewerker

Proefles

Wil je een proefles volgen? Dit is gratis en vrijblijvend. Je volgt een les samen met de ingeschreven cursisten.

Bel, app of mail ons en geef s.v.p. aan:

  • van welke opleiding of cursus je een proefles wilt volgen,
  • wanneer je de proefles wilt volgen,
  • of je de proefles in Vught of Den Bosch wilt volgen.
Graag ook je naam, je e-mailadres en je telefoonnummer vermelden. We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!

Vooropleiding, studiebelasting

Er is voor de opleiding Administratief Medewerker geen speciale vooropleiding vereist. Ook hoef je nog geen baan te hebben als administratief medewerker. Wel is het handig als je de basis van de computer (Windows) beheerst.
Heb je één of meer van de te volgen modules als losse cursus gevolgd, dan krijg je hiervoor vrijstelling.
Het niveau van de Administratief Medewerker opleiding is vergelijkbaar met mbo-2 niveau.
Je hebt 36 avonden les (1 avond per week). Ook krijg je huiswerk. Je kunt uit gaan van gemiddeld 4 tot 6 uur zelfstudie per week. Je dient te kunnen beschikken over een computer om thuis of op het werk te kunnen oefenen.

Prijzen 2023 - 2024


Administratief Medewerker
Lessen 1.875,-
Lesmateriaal 240,- 
Examens330,-
Totaalprijs excl. examen2.115,-
Totaalprijs incl. examen2.445,-
 
Receptioniste/Telefoniste
Lessen 1.250,- 
Lesmateriaal 160,-
Examens223,-
Totaalprijs excl. examen1.410,-
Totaalprijs incl. examen1.633,-

Nu inschrijven

Diploma Administratief Medewerker

Elke module sluit je af met een landelijk examen dat bij voldoende resultaat recht geeft op een landelijk LSSO certificaat.

Meestal kun je direct na het afsluiten van een module examen doen. Heb je voor alle 6 vakken het certificaat behaald, dan ontvang je het landelijk LSSO diploma Administratief Medewerker.

De dichtstbijzijnde examenlocatie voor jou is waarschijnlijk 's-Hertogenbosch.