Avondopleidingen SKO Vught en Den Bosch

 

Avondopleidingen SKO

Schoolvakanties

Schooljaar 2018/2019

Avondopleidingen SKO houdt rekening met de schoolvakanties in de regio.

Tijdens de schoolvakanties zijn er geen lessen.

Vakanties

De vakanties voor het schooljaar 2018-2109 zijn:

Zomervakantie09.07.201817.08.2018
Herfstvakantie15.10.201819.10.2018
Kerstvakantie24.12.201804.01.2019
Voorjaarsvakantie04.03.201908.03.2019
Pasen22.04.2019
Meivakantie22.04.201903.05.2019
Hemelvaart30.05.201931.05.2019
Pinksteren10.06.2019
Zomervakantie08.07.201916.08.2019

Start lessen

De lessen starten na de zomer weer vanaf maandag 10 september 2018.
Het jaar daarop vanaf maandag 9 september 2019.