Avondopleidingen SKO Vught en Den Bosch
avondopleidingen sko bestaat 25 jaar

Schoolvakanties

Schooljaar 2017/2018 en 2018/2019

Avondopleidingen SKO houdt rekening met de schoolvakanties in de regio. Op onderstaande data zijn er geen lessen.

Meivakantie23.04.201804.05.2018
Hemelvaart10.05.201811.05.2018
Pinksteren21.05.2018
Zomervakantie09.07.201817.08.2018
Herfstvakantie15.10.201819.10.2018
Kerstvakantie24.12.201804.01.2019
Voorjaarsvakantie04.03.201908.03.2019
Pasen22.04.2019
Meivakantie22.04.201903.05.2019
Hemelvaart30.05.201931.05.2019
Pinksteren10.06.2019
Zomervakantie08.07.201916.08.2019

De laatste lesdag in het schooljaar 2017/2018 is dinsdagavond 26 juni 2018.
De lessen starten na de zomer weer vanaf maandag 10 september 2018 en het jaar daarop vanaf maandag 9 september 2019.